Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowy izraelski pocisk stand-off

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, 12 czerwca 2018

IMI Systems i Israel Aerospace Industries ujawniły nowy pocisk powietrze-powierzchnia Rampage, typu stand-off (do zwalczania celów spoza zasięgu nieprzyjacielskiej obrony powietrznej). Ma on 4,7 m długości i masę 570 kg.

Jednym z nosicieli Rampage może być wielozadaniowy samolot bojowy F-16I Sufa / Zdjęcie: IAI

Rampage przeznaczony jest do precyzyjnego niszczenia celów o szczególnym znaczeniu, takich jak centra dowodzenia i kierowania, centra łączności, bazy lotnicze, centra obsługi i krytyczne elementy infrastruktury, także chronione przez zestawy obrony powietrznej, niezależnie od pory doby i warunków atmosferycznych.

Według informacji producenta nosicielami Rampage mogą być różne typy samolotów, w tym F-16I Sufa, znajdujące się w wyposażeniu Hejl HaAvir (wojsk lotniczych Izraela, 27 ofiar ataków Izraela w Syrii, 2018-05-12, Spice 1000 w wyposażeniu Hejl HaAvir, 2018-03-09).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.