Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

70 mln pasażerów we Frankfurcie

Lotnictwo cywilne, 30 grudnia 2019

Największe lotnisko w Niemczech – międzynarodowy port lotniczy we Frankfurcie nad Menem – obsłużyło w tym roku 70 milionów pasażerów. Nowy rekord został ustanowiony 27 grudnia. Jubileuszowa pasażerka, Marleen Sosnowski, wybierała się do Meksyku wraz z mężem Nevruzem Celikkalem, córką Juliette i psem Teffy.

Widok z lotu ptaka na międzynarodowy port lotniczy we Frankfurcie nad Menem / Zdjęcie: Bartosz Głowacki

W 2018 przez lotnisko we Frankfurcie przewinęło się 69,5 mln pasażerów. Liczba 60 milionów podróżnych została po raz pierwszy przekroczona w 2015. Wzrost z 50 do 60 milionów pasażerów zajął 11 lat. 40 milionów pasażerów zostało po raz pierwszy odprawionych we Frankfurcie w 1997 (Nowa technologia we Frankfurcie, 2019-07-10).

Po solidnym rozwoju w poprzednim roku finansowym obserwujemy znaczny spadek ruchu w listopadzie, szczególnie z powodu strajku personelu pokładowego Lufthansy. Dlatego spodziewamy się nieco mniejszego wzrostu ruchu pasażerskiego we Frankfurcie w całym 2019, poniżej naszej wcześniejszej prognozy. Pomimo tego powinniśmy odnieść zakładany wynik finansowy ze względu na rozwój portu i połączeń międzynarodowych – powiedział prezes lotniska we Frankfurcie nad Menem dr Stefan Schulte (Nowe połączenia Grupy Lufthansa do USA, 2019-08-08).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.