Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Eurowings polecą z Frankfurtu

Lotnictwo cywilne, 06 marca 2019

Grupa Lufthansa znacząco rozwinie swoją ofertę połączeń długodystansowych oferowanych z portów lotniczych we Frankfurcie i w Monachium. Po sukcesie Edelweiss Air w Zurychu i rozpoczęciu przez Eurowings pierwszych rejsów długodystansowych z Monachium, zostaną zaoferowane nowe kierunki z Frankfurtu oraz zwiększy się ilość połączeń ze stolicy Bawarii. Samoloty Eurowings zaczną startować z metropolii nad Menem jesienią 2019.

Od jesieni samoloty Eurowings wyruszą z Frankfurtu na wyspy Mauritius i Barbados / Zdjęcie: Eurowings

Pierwszym krokiem będzie uruchomienie przez Eurowings połączeń pomiędzy Frankfurtem a popularnymi kierunkami urlopowymi – wyspami Mauritius i Barbados. Będą one uwzględnione w zimowym rozkładzie rejsów, który wejdzie w życie w październiku 2019. Następnym kierunkiem będzie Windhuk w Namibii.

Eurowings oferują połączenia z Monachium do kierunków turystycznych od początku sezonu letniego 2018. Z wejściem w życie rozkładu rejsów na sezon zimowy 2019/2020, Eurowings będzie można bezpośrednio dolecieć ze stolicy Bawarii do Bangkoku w Tajlandii. Lufthansa wesprze działania marketingowe na rzecz nowych połączeń długodystansowych oferowanych przez Eurowings.

Już teraz Grupa Lufthansa jest jednym z najchętniej wybieranych przewoźników w Europie przez podróżnych planujących wakacyjne wyjazdy. Popyt szybko rośnie, zwłaszcza w naszym regionie. Odpowiadamy na ten wzrost poprzez wprowadzenie nowych rejsów z Frankfurtu i poszerzenie oferty w Monachium. To umocni naszą pozycję – powiedział Harry Hohmeister, członek zarządu Deutsche Lufthansa AG i Chief Commercial Officer Network Airlines.

Dobrym strategicznie posunięciem dla grupy jest połączenie we Frankfurcie zalet dwóch linii lotniczych, których obecność tam jest najsilniejsza. W przyszłości we Frankfurcie będziemy łączyć atrakcyjne dla turystów i rodzin ceny oferowane przez Eurowings z siłą sprzedaży i marketingu Lufthansy – dodał Thorsten Dirks, członek zarządu Deutsche Lufthansa AG i prezes Eurowings.

Eurowings będą eksploatować 7 Airbusów A330 stanowiących część floty Sun Express Deutschland. Dostępność miejsc zostanie równomiernie rozłożona pomiędzy porty we Frankfurcie i w Monachium (Eurowings uruchomią loty z Wrocławia do Stuttgartu, 2018-02-15).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.