Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

B-2A nad M. Północnym

Lotnictwo wojskowe, Strategia i polityka, 20 marca 2020

Tym razem para bombowców B-2A Spirit, przebywająca na Starym Kontynencie w ramach Bomber Task Force Europe 20-2, przeprowadziła wspólną misję z wielozadaniowym samolotem bojowym F-35A ze składu Koninklijke Luchtmacht (królewskich wojsk lotniczych Holandii).

Holenderski F-35A podczas wspólnej misji z B-2A / Zdjęcia: U.S. Air Force – Master Sgt. Matthew Plew

Lot wykonano 18 marca nad Morzem Północnym, razem z myśliwcami F-15C Eagle z 48. Skrzydła Myśliwskiego USAF z bazy RAF Lakenheath.

Holandia to trzeci zagraniczny użytkownik F-35, który przeprowadził próby współdziałania samolotów tego typu z B-2A. Niedawno dokonali tego Norwegowie, a jesienią 2019 – Brytyjczycy (B-2A nad Islandią, 2020-03-18, B-2 w Europie , 2019-09-02).
GaleriaPowiązane wiadomości


Drukuj Góra