Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Oblot trzeciego Boeinga 777-9

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 04 sierpnia 2020

Wczoraj, 3 sierpnia, o 13:55 czasu lokalnego do pierwszego lotu wystartował trzeci przedseryjny Boeing 777-9 (nr ser. WH003, zn. rej. N779XY). Start odbył się z lotniska Paine Field, położonego obok zakładów w Everett.

Trzeci przedseryjny Boeing 777-9 ma po zakończeniu prób trafić do floty Lufthansy / Zdjęcie: Boeing

W trakcie oblotu załoga samolotu wykonała kilka lądowań z natychmiastowym startem na lotniku  Moses Lake. Po pierwszym locie N779XY wylądował o 16:42 w King County International Airport (Boeing Field).

Samolot będzie używany do badań zespołu napędowego. Po zakończeniu prób trzeci przedseryjny Boeing 777-9 ma trafić do floty Lufthansy. Narodowy przewoźnik Niemiec zamówił 20 samolotów tego modelu (Boeing zmniejsza produkcję 777 i 787, 2020-07-29, Drugi Boeing 777-9 oblatany, 2020-05-04).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.