Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

A220-300 w barwach JetBlue

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 21 października 2020

Pierwszy samolot wąskokadłubowy A220-300 w barwach amerykańskich niskokosztowych linii JetBlue opuścił lakiernię w zakładach Airbusa w Mobile. Samolot (nr ser. 55099) nosi tymczasowe znaki rejestracyjne C-GPJH i ma zostać dostarczony w grudniu br.

/ Zdjęcie: JetBlue

JetBlue będą drugim amerykańskim przewoźnikiem eksploatującym ten typ, po Delta Air Lines. Linie zamówiła łącznie 70 A220-300, które zastąpią w ich flocie 60 Embraerów 190 (Oblot pierwszego A220 z Mobile, 2020-06-05, Amerykanie zamawiają A220, 2019-01-03).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.