Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Airbus zwiększy zatrudnienie

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 10 stycznia 2020

Airbus ogłosił, że w ramach planu, zakładającego w 2021 produkowanie miesięcznie 63 samolotów wąskokadłubowych rodziny A320, do początku przyszłego roku zwiększy tempo ich wytwarzania w zakładach w Mobile w stanie Alabama do 7 na miesiąc. Jednocześnie w tej wytwórni utworzonych zostanie kolejnych 275 miejsc pracy. Koncern z Tuluzy zainwestuje również kolejne 40 mln USD w budowę dodatkowego hangaru technicznego w Mobile.

Linia montażu końcowego samolotów rodziny A320 w Mobile / Zdjęcie: Airbus

Komentując rozwój i amerykańskie inwestycje, prezes Airbus Americas C. Jeffrey Knittel powiedział: Airbus od lat wytwarza w USA śmigłowce, samoloty i systemy satelitarne. Zwiększenie produkcji samolotów pasażerskich w Mobile oznacza poszerzenie naszej znaczącej obecności przemysłowej w Stanach Zjednoczonych Ameryki i stanowi kontynuację pozytywnego oddziaływania Airbusa na miejscową branżę lotniczą.

Airbus w Stanach Zjednoczonych Ameryki zatrudnia około 4000 ludzi w 38 miejscowościach w 16 stanach (Setny A220, 2019-11-29, A321 z Mobile na biopaliwie, 2018-09-24).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra