Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Dziesięciolecie SR22

Lotnictwo cywilne, 04 kwietnia 2011

Z okazji 10. rocznicy rozpoczęcia dostaw lekkiego samolotu tłokowego Cirrus SR22, producent przygotował małą, limitowaną serię maszyn, upamiętniających to wydarzenie.

Najbardziej rzucającą się w oczy zmianą jest nowe malowanie. Samolot otrzymał jednak również najbogatsze z możliwych wyposażenie i nowy wystrój wnętrza / Zdjęcie: Cirrus Aircraft

Obchody 10. rocznicy dostaw SR22 miały stosunkowo kameralny przebieg, wymuszony złą sytuacją finansową przedsiębiorstwa, wynikającą z kryzysu gospodarczego (zobacz także: Lotnictwo ogólne - jeszcze gorzej..., Nie będzie Chińczyk...).

Mimo tego przypomniano, że SR22 jest najlepiej sprzedającym się samolotem tłokowym świata. Do tej pory Cirrus Aircraft wyprodukował ok. 5 tys. samolotów, z których 3815 egz. to właśnie SR22.

Z tej okazji producent przygotował 10 samolotów limitowanej serii, z bogatym wyposażeniem. Maszyny otrzymały spadochron ratunkowy, system odladzania, szklany kokpit, nowy schemat malowania i inspirowane włoskimi samochodami sportowymi, stylizowane wnętrze.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.