Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Oblot drugiego A350 już wkrótce

Lotnictwo cywilne, 12 września 2013

Drugi A350 zostanie oblatany w październiku, poinformował prezes Airbusa, Fabrice Bregier. Przed końcem br. rozpocznie się także produkcja samolotów seryjnych.

Zdjęcie: Airbus

Oblot drugiego przedseryjnego Airbusa A350-900 (MSN 3) zaplanowano w październiku br. Po nim do floty dołączy kolejny (MSN 2), z wyposażoną kabiną pasażerską. Jak stwierdził Fabrice Bregier, prezes Airbusa, po 150 h lotów próbnych A350 wykazuje całkiem dobry poziom dopracowania konstrukcji (Pierwszy miesiąc prób A350, 2013-07-15).

Obecnie przygotowujemy się do zwiększenia tempa produkcji i pracujemy nad łańcuchem dostaw – dodał Fabrice Bregier. Przed końcem br. w zakładach w Tuluzie rozpocznie się montaż pierwszego seryjnego A350, którego odbiorcą będą Qatar Airways, w połowie 2014.

Prowadzone są także prace nad największym nowym statkiem powietrznym, A350-1000. Co ciekawe, Airbus zamierza najpierw wprowadzić na rynek wersję -800, która będzie skróconym A350-900. Wspomniany A350-1000 będzie miał wzmocnione skrzydła i zespół napędowy o większym ciągu.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.