Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Szybsze tempo produkcji Dreamlinerów

Lotnictwo cywilne, 10 maja 2013

Wczoraj Boeing poinformował o prezentacji pierwszego 787 wyprodukowanego w szybszym tempie, wynoszącym 7 samolotów miesięcznie.

Pierwszy 787, wyprodukowany po zwiększeniu tempa prac do 7 samolotów na miesiąc, przeznaczony dla British Airways / Zdjęcie: Boeing

Samolot, będący 114. seryjnym Dreamlinerem i 100., który został wyprodukowany w zakładach w Everett, opuścił halę montażową na początku bieżącego tygodnia. Jak widać na zdjęciu, jest on przeznaczony dla linii British Airways (Udany finisz Boeinga, 2007-12-28).

Tempo prac związanych z wytwarzaniem pasażerskich statków powietrznych przez amerykański koncern jest zwiększane stopniowo od 2 lat (Boeing zwiększy produkcję o 40%, 2011-10-05, B777 coraz szybciej, 2013-02-26, Przyspieszenie Boeinga 737, 2013-03-19).

Poza Everett Boeingi 787 są produkowane także w zakładach w Charleston w Karolinie Pd., gdzie prowadzony jest montaż środkowej i tylnej części kadłuba. Obecnie co miesiąc wytwarzanych jest 7 Dreamlinerów. Do końca bieżącego roku nastąpić ma zwiększenie tempa produkcji do 10 samolotów miesięcznie.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.