Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Macquarie zamówiły CS300

Lotnictwo cywilne, 29 września 2014

Przedsiębiorstwo leasingowe Macquarie AirFinance zawarło z Bombardierem umowę w sprawie zakupu 40 samolotów CSeries 300.

W myśl porozumienia zawartego pomiędzy działem Bombardier Commercial Aircraft i Macquarie AirFinance, to ostatnie zakupi 40 samolotów komunikacji regionalnej CSeries 300, z opcją na 10 kolejnych. Ich dostawy będa realizowane stopniowo, w latach 2017-2019.

Obecnie Macquarie AirFinancejest posiadaczem 136 samolotów odrzutowych, które dzierżawi 73 użytkownikom w  43 krajach na całym świecie.

Umowa podpisana przez Macquarie AirFinance jest największym od ponad 4 lat zamówieniem złożonym na samoloty z rodziny CSeries. W lutym 2010 Republic Airways także postanowiły zakupić 40 CS300 (Sukces Bombardiera, 2010-03-01). Dostawy seryjnych samolotów mają rozpocząć się pod koniec 2015 (CSeries 100 znowu lata, 2014-09-08).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.