Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Brytyjskie zlecenie Ultra Electronics

Lotnictwo wojskowe, Marynarka wojenna, 12 lutego 2015

Ultra Electronics otrzymało zlecenie na dostawę i wsparcie techniczne sonarowych systemów obserwacji i analizy otoczenia morskiego brytyjskich śmigłowców wielozadaniowych Merlin.

Lokalne zakłady Ultra Electronics wyposażą śmigłowce wielozadaniowe Royal Navy w środki wykrywania nieprzyjacielskich OP / Zdjęcie: MO Wielkiej Brytanii

Producent otrzymał zlecenie na dostawę zestawu boi sonarowych oraz urządzeń łączności dla śmigłowców wielozadaniowych Merlin (AW101). Zleceniodawcą jest Royal Navy. Usługę wykona lokalny oddział przedsiębiorstwa, Ultra Electronics Sonar Systems z siedzibą w Greenford na południowym wschodzie kraju.

Porozumienie zawarto na okres 2 lat z opcją przedłużenia o kolejne lata. Jego wstępna wartość szacowana jest na 18 mln GBP (101 mln zł). Prace zostaną wykonane we wspomnianych zakładach w Greenford oraz na terenie baz Royal Navy. Producent został dodatkowo zobowiązany do świadczenia usług wsparcia technicznego i szkoleniowego. Ultra dostarczy również niezbędną dokumentację techniczną.

Śmigłowce wielozadaniowe Merlin będą w przyszłości przenoszone przez nowe brytyjskie okręty patrolowe typu River (Scanter 4100 dla patrolowców typu River, 2015-01-05). Okręty znajdą się w linii w latach 2017-2018. Wyposażone w lotnicze środki ZOP, będą służyć m.in. do patrolowania wód wyłącznej strefy ekonomicznej państwa i wykrywania nieprzyjacielskich OP na kontrolowanych przez Wielką Brytanię akwenach.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.