Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowa trasa Ryanaira do Porto

Lotnictwo cywilne, 17 lutego 2016

Ryanair poinformował o uruchomieniu nowego połączenia z Warszawy-Modlina do Porto.

Loty z Warszawy-Modlina do Porto rozpoczną się 2 listopada / Zdjęcie: Ryanair

Ryanair, niskokosztowy przewoźnik z Irlandii, wciąż rozwija swoją siatkę połączeń w Polsce (Nowe połączenie z Rzeszowa do Berlina, 2016-02-11). Najnowszą propozycją dla podróżnych z naszego kraju jest trasa do z Warszawy-Modlina do Porto.

Loty na tej trasie rozpoczną się 2 lutego. Będą wykonywane 2 razy w tygodniu. Bilety w promocyjnej cenie będą dostępne od czwartku 19 lutego do wtorku 23 lutego do północy.

Kilka dni wcześniej uruchomienie lotów do Porto, już od 15 maja, ogłosił także inny niskokosztowy przewoźnik operujący z Polski – węgierski Wizz Air (Wizz uruchomi trasę do Porto, 2016-02-11). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.