Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy Dreamliner dla Air Europa

Lotnictwo cywilne, 16 marca 2016

Hiszpański przewoźnik odebrał wczoraj pierwszy samolot Boeingi 787-8.

Pierwszy Dreamliner dla Air Europa wylądował wczoraj w Madrycie / Zdjęcie: Boeing

Wczoraj w Madrycie przedstawiciele hiszpańskiego towarzystwa Air Europa i przedsiębiorstwa leasingowego SMBC Aviation Capital celebrowali dostawę pierwszego Boeinga 787-9.  Dreamliner przyleciał do Europy bezpośrednio z wytwórni w North Charleston, przebywając trasę długości 6643 km.

– Dzisiejsza dostawa rozpoczyna się nowy rozdział w historii Air Europa. Najnowocześniejszy Dreamliner zapewni nam znaczące korzyści operacyjne, gdy staramy się rozszerzać naszą obecność na całym świecie. Dodatkowo, jest to samolot, który będzie oferować naszym pasażerom niezrównany komfort na pokładzie, i pozwoli dotrzeć do miejsca przeznaczenia bez uczucia zmęczenia – powiedział Juan Jose Hidalgo, prezes Globalia, spółki-matki Air Europa.

Air Europa złożyły zamówienie na 14 Dreamlinerów 787-9 w 2015. Przewoźnik oczekuje także na dostawę kolejnych 7 Boeingów 787-8. Docelowo cała flota dalekodystansowa towarzystwa składać się ma z Dreamlinerów (Air Europa zamawia kolejne Dreamlinery, 2015-01-16).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.