Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

LOT-em z Szyman do Lwowa

Lotnictwo cywilne, 08 listopada 2017

LOT rozszerza swoją ofertę o kolejny port regionalny. Od marca 2018 pasażerowie podróżujący z Mazur zyskają bezpośrednie połączenie do Lwowa. To już 8. bezpośrednie połączenie LOT-u na Ukrainę , a jednocześnie 12. port w Polsce obsługiwany przez naszego narodowego przewoźnika.

Rejsy między Lotniskiem Chopina w Warszawie a portem Olsztyn-Mazury będą wykonywane przez samoloty Bombardier Q400 / Zdjęcie: Bartosz Głowacki

Rejsy między Lotniskiem Chopina w Warszawie a portem Olsztyn-Mazury zaczną się 27 marca 2018. Pasażerowie z Szyman zyskają tym samym możliwość podróży do Lwowa 2 razy w tygodniu – we wtorki i soboty. Samolot będzie startował ze Lwowa o godz. 1:40, aby wylądować w Szymanach o 2:15. Lot powrotny z Szyman przewidziany jest na godz. 3:10, a lądowanie we Lwowie o 5:35. Rejsy będą wykonywane przez samoloty Bombardier Q400.

Chcemy zapewnić pasażerom ze wszystkich regionów Polski najdogodniejszą podroż wszędzie tam, gdzie obserwujemy potencjał pasażerski. Warto zauważyć, że Szymany są już 11. polskim portem regionalnym obsługiwanym przez LOT. Od 2017 rozszerzyliśmy naszą siatkę połączeń o 4 porty regionalne, uruchamiając bezpośrednie rejsy z Zielonej Góry, Lublina, Bydgoszczy i Olsztyna powiedział Adrian Kubicki Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej LOT (Dodatkowe połączenia z polskich regionów , 2017-06-07, LOT-em z Bydgoszczy do Lwowa, 2017-06-03).

Cieszymy się, że tak uznany przewoźnik jakim jest LOT, zdecydował się na uruchomienie połączeń z naszego lotniska. Lwów jako kierunek jest bardzo dobrym wyborem. Musimy pamiętać, że to właśnie w naszym regionie zamieszkuje od kilkudziesięciu lat największa w Polsce ponad 70-tysięczna mniejszość ukraińska. W związku z uruchamianym przez LOT połączeniem liczymy na wzmożony ruch turystyczny i biznesowy zarówno w kierunku ukraińskim, jak też na Warmię i Mazury. Zakładamy też wymianę naukową, tym bardziej, że nasz Uniwersytet już dziś bardzo mocno współpracuje z uczelniami ze Lwowa – dodał Gustaw Marek Brzezin, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Po krótkiej przerwie wracamy do Szyman z nową ofertą, jakiej pasażerowie z regionu jeszcze nie mieli. Bezpośrednie rejsy do Lwowa bez konieczności przesiadek to tylko 1 h 20 min spędzone w powietrzu. Lwów jest jednym z najpiękniejszych miast wschodniej Europy: docenianym przez turystów z całego świata, a historycznie także ważnym miejscem dla Polaków. Z drugiej strony liczymy, że dzięki nowemu połączeniu jeszcze więcej turystów podróżujących z Europy Wschodniej zdecyduje się do odwiedzenia Mazur, które cieszą się sławą jednego z najbardziej urokliwych regionów Polski – podkreślił Kubicki. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.