Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Wsparcie estońskich CV90

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 17 kwietnia 2018

BAE Systems i Milrem LCM podpisały kontrakt na obsługę i wsparcie techniczne estońskich bwp CV9035.

Estonia jest jednym z siedmiu państw eksploatujących bwp CV90. Obecnie używanych jest ponad 1280 wozów tego modelu, w piętnastu wariantach, które służą w siłach zbrojnych Danii, Estonii, Finlandii, Norwegii, Szwecji, Szwajcarii i Holandii / Zdjęcie: MO Estonii

BAE Systems podpisało z Milrem LCM, estońskim dostawcą usług zarządzania eksploatacją pojazdów wojskowych, kontrakt dotyczący wsparcia technicznego floty bojowych wozów piechoty CV9035 wojsk lądowych Estonii. Porozumienie jest częścią większego kontraktu BAE Systems z rządem Estonii dotyczącego obsługi i wsparcia 44 wozów CV9035 pozyskanych od Holandii w 2014 (Wsparcie dla estońskich CV90, 2017-04-06).

W ramach długofalowego porozumienia Milrem LCM, będące częścią Patria Group, zapewni obsługę techniczną i naprawy wozów CV9035 w swoich zakładach w Estonii. - Dzisiejsza umowa to fundament jednego z najważniejszych estońskich projektów rozwoju zdolności – powiedział Tommy Gustafsson-Rask, wiceprezes i dyrektor generalny BAE Systems Hägglunds. - Nasza współpraca z Milrem LCM zapewni długotrwałe korzyści siłom zbrojnym Estonii dzięki wsparciu i rozwojowi tych wozów przez następne lata – dodał.

BAE Systems i Milrem LCM utworzyły zespół, który zaproponuje do końca br. modernizację wozów wsparcia bwp CV90 w ramach programu dla Estońskiego Centrum Inwestycji Obronnych. Program obejmie najprawdopodobniej obsługę techniczną, naprawy i przebudowanie dodatkowych 37 wozów CV90 MkI zamówionych od Norwegii.

- Jesteśmy dumni mogąc współpracować z BAE Systems jako preferowany partner zapewniający wsparcie obsługi CV9035 w Estonii – powiedział Kuldar Väärsi, prezes Milrem LCM. - Zobowiązaliśmy się do dostarczenia najbardziej niezawodnego modelu dla sił zbrojnych Estonii, które poszukują zwiększenia zdolności bojowych swoich wojsk lądowych, teraz i w przyszłości - dodał. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.