Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Współpraca Rayanaira i Air Malta

Lotnictwo cywilne, 24 sierpnia 2018

Ryanair poinformował o podjęciu współpracy z Air Malta, narodowym przewoźnikiem tego kraju. W sprzedaży znalazło się 21 tras do 8 krajów w Afryce, Azji i Europie, w tym do Rosji i Tunezji. Partnerstwo z Air Malta jest ostatnią inicjatywą irlandzkiego towarzystwa w ramach programu Always Getting Better. Ryanair obsługuje na Malcie 2,7 mln pasażerów rocznie, oferując 53 trasy.

Partnerstwo z Air Malta jest ostatnią inicjatywą irlandzkiego towarzystwa w ramach programu Always Getting Better / Zdjęcie: Ryanair

Dyrektor handlowy Rayanaira David O’Brien powiedział: Z przyjemnością ogłaszamy współpracę z Air Malta, która pozwali pasażerom Ryanaira dokonać rezerwacji lotów Air Malta na stronie internetowej Ryanair.com. Wśród 21 nowych tras znalazły się m. in. loty do Izraela, Maroka, Rosji, Szwajcarii, Tunezji i na Ukrainę. Partnerstwo z Air Malta jest […] kolejnym krokiem na drodze do stania się Amazonem podróży (Ryanair nr 1 w Europie , 2018-06-21).

Prezes Air Malta dr Charles Mangion dodał: To przełomowe porozumienie, dzięki któremu obie linie lotnicze współpracują ze sobą na rzecz swoich wspólnych klientów. W ciągu ostatniego roku Air Malta wprowadziły znaczące usprawnienia nie tylko w celu rozszerzenia swojej siatki połączeń m.in. o nowe trasy i częstotliwości, ale także zmiany produktu pod względem struktury taryf i usług pokładowych. Dzięki temu porozumieniu Air Malta staną się bardziej widoczne na rynkach zagranicznych.

Minister Turystyki Malty dr Konrad Mizi stwierdził: Ta strategiczna inicjatywa jest ważnym krokiem, który zapewni Air Malta dostęp do nowego kanału sprzedaży. To partnerstwo jeszcze bardziej przyśpieszy strategię rozwoju i ambicje Air Malta.

Narodowy przewoźnik Malty został założony wiosną 1973 i rozpoczął operacje lotnicze w kwietniu 1974. Obecnie flota Air Malta składa się z 8 A320 i pojedynczych A319 i A320neo, które obsługują loty do 39 portów.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.