Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

ILA 2020 odwołana

Imprezy branżowe, Lotnictwo wojskowe, Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 19 marca 2020

Zaplanowana w dn. 13-17 maja 2020 InternationaleLuft- und Raumfahrtausstellung (ILA, międzynarodowa wystawa lotniczo-kosmiczna) nie odbędzie się. Zostało to uzgodnione przez niemieckie stowarzyszenie przemysłu lotniczego (BDLI), organizatorów ILA i Messe Berlin po nadzwyczajnym posiedzeniu rady nadzorczej Messe Berlin GmbH.

Berlińska ILA to kolejna impreza lotnicza odwołana z powodu pandemii Covid-19 / Zdjęcie: Bartosz Głowacki

W związku z szybkim rozprzestrzenianiem się koronawirusa w dniu 12 marca 2020 władze powiatu Dahme-Spreewald, na terenie którego znajduje się port lotniczy Berlin-Schönefeld, gdzie organizowana jest ILA, wydał zakaz organizowania wydarzeń, w których przewiduje się udział co najmniej 1 000 osób. Zakaz obowiązuje do odwołania.

Dla nas jest jasne, że bierzemy odpowiedzialność za wystawców, partnerów i odwiedzających ILA 2020. Chcielibyśmy wyraźnie podziękować wszystkim, których zaangażowanie w ciągu ostatnich kilku miesięcy pomogło przygotować się do ILA. Nasza branża zaawansowanych technologii ma strategiczne znaczenie dla kraju. Ten kryzys to poważny cios. Teraz bardziej niż kiedykolwiek musimy stanąć ramię w ramię z decydentami i wszystkimi naszymi interesariuszami – powiedział Volker Thum, dyrektor generalny BDLI.

Z ciężkim sercem musimy teraz ogłosić odwołanie ILA Berlin 2020. Od tygodni Messe Berlin informowało, że decyzja o wstrzymaniu lub anulowaniu na dużą skalę wydarzenia mogą obecnie opierać się wyłącznie na zaleceniach lub instrukcjach odpowiednich wyspecjalizowanych organów. Tylko one posiadają niezbędne informacje i specjalistyczną wiedzę, aby wyciągnąć właściwe wnioski. Bardzo poważnie podchodzimy do odpowiedzialności za zdrowie i bezpieczeństwo naszych gości, wystawców i pracowników – dodał dr Christian Göke, dyrektor generalny Messe Berlin (ILA 2018: Latające laboratorium dla DLR, 2018-04-27, ILA 2018: F-35A zaoferowany Luftwaffe, 2018-04-27, ILA 2018: Ił-2 znów nad Berlinem, 2018-04-27, ILA 2018: Premiera EuroMALE, 2018-04-26).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.