Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Kolejny kontrakt na Erieye

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, 19 maja 2020

Nieujawniony nabywca zamówił niesprecyzowaną liczbę samolotów wczesnego ostrzegania i kierowania Saab 2000 Erieye. Wartość zamówienia wynosi 1,6 mld SEK (ponad 846 mln zł). Dostawy sprzętu zostaną zrealizowane od 2020 do 2023.

/ Zdjęcie: Saab  

Według niepotwierdzonych informacji transakcja dotyczy 2-3 samolotów, wyposażonych w radary PS-890 Erieye, a ich nabywcą jest najprawdopodobniej któryś z krajów już użytkujących ten typ. Obecnie Saaby 2000 Erieye są w wyposażeniu sił zbrojnych Arabii Saudyjskiej (2) i Pakistanu (6, Pakistan kupił kolejne Erieye, 2017-05-22).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.