Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

SPEED-LR ujawniony

Przemysł zbrojeniowy, 24 listopada 2020

Koncern Controp Precision Technologies wprowadził do swojej oferty najnowszy system obserwacji dalekiego zasięgu SPEED-LR, przeznaczony do rozpoznania i obserwacji naziemnej.

Praca systemu SPEED-LR jest pasywna i zapewnia skanowanie i wykrywanie celów analogicznie do systemów radarowych / Zdjęcie: Controp

SPEED-LR łączy w głowicy optoelektronicznej dzienną kamerę HD, kamerę HD z chłodzonym detektorem podczerwieni w zakresie średniofalowym i kamerę z detektorem podczerwieni w zakresie krótkofalowym. Połączenie sensorów działających w różnych zakresach pozwala na skuteczną obserwację nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. SPEED-LR dysponuje także 4-płaszczyznowym żyroskopowym układem stabilizacji, dalmierzem laserowym i laserowym wskaźnikiem celu.

System bazuje na rozwiązaniach SPEED-ER należącego do tej samej rodziny. Tego typu systemy są oferowane zarówno dla sił zbrojnych, jak też dla innych formacji mundurowych. Zapewniają całodobową obserwację, wykrywanie i identyfikację występujących zagrożeń (Controp przezentuje SHAPO-HD, 2016-07-20).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.