Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Ze Szczecina do Modlina

Lotnictwo cywilne, Transport lotniczy, 05 maja 2022

Linie lotnicze Ryanair zainaugurowały 1 maja 2022 loty na trasie ze Szczecina do Warszawy-Modlina. Połączenie, które umożliwi pasażerom z Pomorza Zachodniego szybkie przemieszczenie się do stolicy będzie realizowane pięć razy w tygodniu – w poniedziałki, wtorki, środy, piątki i niedziele.

Ryanair w sezonie Lato 2022 oferuje ze Szczecina 16 lotów tygodniowo na 4 trasach, do Dublina, Londynu-Stansted, Krakowa i Warszawy-Modlina / Zdjęcie: Port lotniczy Szczecin-Goleniów

Olga Pawlonka, dyrektor sprzedaży i marketingu Ryanaira w Europie Środkowo-Wschodniej i na Bałkanach powiedziała: Jako linia lotnicza nr 1 w Polsce i w Europie cieszymy się mogąc zainaugurować loty na nowej trasie ze Szczecina do Warszawy-Modlina. W sezonie Lato 2022 będziemy wykonywali z portu Szczecin-Goleniów 16 lotów tygodniowo na 4 trasach – do Dublina, Krakowa, Londynu-Stansted i Warszawy-Modlina (Nowe trasy Ryanair z Wrocławia, 2022-05-04).

Maciej Dziadosz, prezes zarządu portu lotniczego Szczecin-Goleniów, dodał: To bardzo dobra informacja zarówno dla portu lotniczego Szczecin-Goleniów jak i całego Pomorza Zachodniego, a w szczególności branży turystycznej. Zainaugurowanie przez Ryanair trasy do Warszawy-Modlina pokazuje, że współpraca portu lotniczego Szczecin-Goleniów i Ryanair opiera się na długofalowej chęci rozwoju siatki połączeń na szczecińskim lotnisku. Jesteśmy pewni, iż w przypadku sukcesu trasy do Warszawy-Modlina, oprócz już istniejącego połączenia do Krakowa, w przyszłości pojawią się kolejne trasy krajowe (LOT-em po Polsce, 2022-03-24).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2022 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.