Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Autor: Ewa Daszewska

Trzecią dekadę zawodów balonowych w Lesznie Leszczyński Klub Balonowy połączył z organizacją II Mistrzostw Polski Juniorów. W dniach 6–9 września 2012 do Leszna przybyło 30 załóg balonowych, w tym pięć litewskich, a jeden balon z Wielkiej Brytanii uczestniczył w imprezie w ramach fiesty – woził pasażerów. Była to najliczniejsza reprezentacja pilotów balonowych w tym roku.

Podczas wspólnego startu w Dolsku litewski wieloryb (BIRSTONAS) Zydrunasa Kazlauskasa wyrusza po drugie miejsce / Zdjęcie: Ewa Daszewska

Zawody, pod patronatem prezydenta Leszna, Tomasza Malepszego, otworzył Grzegorz Rusiecki – wiceprezydent miasta Leszna. W uroczystości uczestniczył pomysłodawca zawodów dr Stefan Grys – były dyrektor Aeroklubu Leszczyńskiego, były prezes hotelu Akwawit. Leszczyński Klub Balonowy reprezentowali: Ewa Prawicka-Linke i Bogdan Prawicki.


Skrzydlata Polska - 12/2012
Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.