Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Kolejne T-6C+ dla Meksyku

Lotnictwo wojskowe, 26 marca 2014

Marynarka wojenna Meksyku złożyła wstępne zamówienie na dwa samoloty szkolno-bojowe T-6C+.

 Zdjęcie: MO Meksyku

Podmiotem zamawiającym jest Secretaría de Marina-Armada de México (SEMAR, Sekretariat Marynarki Wojennej Meksyku). Wstępne porozumienie dotyczy zakupu 2 samolotów szkolno-bojowych T-6C+, wyposażonych m.in. w awionikę glass cockpit CMC Electronics Cockpit 4000 oraz sterownice HOTAS.

Szczegóły porozumienia, w tym jego wartość oraz terminarz dostaw samolotów, będą teraz negocjowane. Producent zaznacza, że powinny one trafić w ręce odbiorcy latem br. Dodatkowo, amerykański Beechcraft, wchodzący w skład Textron Aviation (Textron kupuje Beechcrafta , 2013-12-27), liczy również na uzyskanie zlecenia na świadczenie usług wsparcia technicznego i logistycznego.

Warto zaznaczyć, że nie jest to pierwsze zlecenie w historii kontaktów amerykańskiego przedsiębiorstwa z siłami zbrojnymi Meksyku. W ostatnim czasie Beechcraft otrzymał 2 zamówienia na dostawę 12 szkolno-bojowych T-6C+ od Fuerza Aérea Mexicana (FAM, wojsk lotniczych Meksyku) (Druga partia T-6C+ dla Meksyku, 2013-10-25, 4 T-6C+ dla Meksyku, 2012-08-27).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.