Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

easyJet zmieniają malowanie

Lotnictwo cywilne, 04 lutego 2015

Linie easyJet wprowadziły nowy schemat malowania samolotów.

Nowe malowanie będzie nanoszone na wszystkich samolotach dostarczanych easyJet od kwietnia 2015 / Zdjęcie: easyJet

Z okazji obchodów 20. rocznicy istnienia władze niskokosztowych linii easyJet (Z easyJet z Krakowa do Hamburga, 2014-11-05) postanowiły zmienić schemat malowania samolotów. W porównaniu z używanym obecnie wprowadzono dwie podstawowe zmiany.

Cały ogon samolotu jest pomarańczowy, co pozwoliło na zwiększenie logo przewoźnika o 15%. Oprócz tego na kadłubie naniesiono pomarańczowy skośny pas i usunięto określenie .com z nazwy. Jak mówią przedstawiciele linii – nowe malowanie daje samolotom bardziej opływowy i nowoczesny wygląd.

Obecnie flota easyJet składa się z 226 Airbusów A319 i A320. Nowe malowanie będzie nanoszone na samolotach dostarczanych od kwietnia 2015 (Kolejne Airbusy dla easyJet, 2014-09-19).

Do końca br. przewoźnik ma dysponować 29 przemalowanymi samolotami. W ciągu następnych dwóch lat nowy schemat zostanie naniesiony na połowę eksploatowanej floty. Przemalowanie jednego A319/A320 zajmuje ok. tygodnia.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.