Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Zasobnik WE dla wiropłatów

Lotnictwo wojskowe, 02 lipca 2015

Amerykanie testują zasobnik walki elektronicznej przeznaczony dla wiropłatów. Na razie wyposażono w niego śmigłowiec UH-1Y.

UH-1Y z nowym zasobnikiem walki elektronicznej. Prawdopodobnie został on opracowany przez specjalistów NAWC-AD i jest to pierwszy i jedyny egzemplarz urządzenia / Zdjęcie: NAWC-AD

Naval Air Warface Center – Aircraft Division poinformowało o pierwszym locie śmigłowca UH-1Y Venom, ze składu 21. eskadry doświadczalnej (HX-21), wyposażonego w nowy zasobnik walki elektronicznej. Odbył się on 8 czerwca w bazie US Navy Patuxent River.

W relacji nie sprecyzowano, jakie przedsiębiorstwo opracowało zasobnik, ani też jakie urządzenia mieszczą się w jego wnętrzu. Wiadomo tylko, że jest to przedsięwzięcie badawcze.

Nowy zasobnik walki elektronicznej ma zapewnić wiropłatom U.S. Marine Corps, a więc zapewne nie tylko śmigłowcom UH-1Y, ale także CH-53K (Oblot CH-53K przełożony na wiosnę, 2014-12-05) i przemiennopłatom MV-22 Osprey (Japonia kupuje V-22, 2015-05-06), nowe zdolności taktyczne i umożliwić zmianę rodzaju wykonywanych zadań podczas lotu.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.