Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Przerwane próby A321neo

Lotnictwo cywilne, 16 lutego 2016

Próby w locie Airbusa A321neo zostały przerwane z powodu uderzenia ogonową częścią kadłuba o ziemię.

Wznowienie prób w locie A321neo ma nastąpić za kilka tygodni / Zdjęcie: Airbus

Airbus wstrzymał próby oblatanego niedawno pierwszego prototypu samolotu komunikacyjnego A321neo (Oblot A321neo, 2016-02-10). Powodem jest uderzenie ogonową częścią kadłuba o ziemię podczas lądowania, jakie miało miejsce 12 lutego na lotnisku w Perpignan.

Wiadomo, że feralnego dnia w Perpignan panowały dobre warunki pogodowe. Uszkodzenia samolotu nie były poważne i wczoraj pierwszy przedseryjny A321neo wykonał lot do Tuluzy. Według prezesa Airbusa Fabrice’a Bregiera, zdarzenie spowoduje kilkutygodniowe opóźnienie programu prób, ale nie powinno wpłynąć na dostawy seryjnych A321neo, napędzanych silnikami Leap-1A. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.