Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Wodowanie USS Delbert D. Black

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 12 września 2017

US Navy zwodowała niszczyciel rakietowy USS Delbert D. Black, typu Arleigh Burke.

W Pascagoula zwodowano kolejny niszczyciel rakietowy typu Arleigh Burke, USS Delbert D. Black / Zdjęcie: HIS

Okręt zwodowano w stoczni Huntington Ingalls Shipbuilding zlokalizowanej w Pascagoula na terenie stanu Mississippi. W najbliższych miesiącach USS Delbert D. Black, przejdzie prace wykończeniowe. Następnie rozpoczną się testy portowe i morskie, które poprzedzą odbiór jednostki przez US Navy.

Budowę USS Delbert D. Black zapoczątkowano latem 2015 (Cięcie blach pod Delbert D. Black , 2015-07-22). W ub.r. położono stępkę pod okręt (Stępka pod USS Delbert D. Black, 2016-06-02). Jednostka powinna wejść do służby w 2018. Będzie nosić imię jednego z bohaterów US Navy z czasów II wojny światowej, który wsławił się podczas walk w Pearl Harbor w grudniu 1941.

Obecnie w stoczni Huntington Ingalls Shipbuilding trwają prace na pozostałymi okrętami typu Arleigh Burke, w tym USS Ralph Johnson (DDG 114, Koniec testów USS Ralph Johnson, 2017-07-24), USS Paul Ignatius (DDG 117, Chrzest USS Paul Ignatius, 2017-04-10), USS Frank E. Petersen Jr. (DDG 121, Stępka pod USS Frank E. Petersen Jr., 2017-02-23) i USS Lenah H. Sutcliffe Higbee (DDG 123, Rozpoczęto budowę USS Lenah H. Sutcliffe Higbee, 2017-01-31). W 2018 ma rozpocząć się budowa USS Jack H. Lucas (DDG 125, Nowe imiona amerykańskich okrętów, 2016-11-14). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.