Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Trwa czarna seria USN

Marynarka wojenna, Strategia i polityka, 19 listopada 2017

Kolejny amerykański niszczyciel rakietowy typu Arleigh Burke został uszkodzony wskutek kolizji na morzu.

USS Benfold został uszkodzony wskutek wypadku z udziałem japońskiego holownika. Jednostka pomocnicza miała utracić moc i uderzyć w jedną z burt amerykańskiego okrętu / Zdjęcie: Mass Communication Specialist 1st Class Benjamin A. Lewis, USN

Amerykański niszczyciel rakietowy USS Benfold (DDG 65), typu Arleigh Burke, został uszkodzony, gdy jeden z japońskich holowników uderzył o burtę okrętu. US Navy informuje, że niszczyciel pozostaje na morzu i jest w stanie funkcjonować o własnych siłach. Dopiero po powrocie do portu uda się określić zakres powstałych szkód.

Do zdarzenia doszło w sobotę podczas ćwiczeń morskich prowadzonych przez US Navy i jednostki Japońskich Morskich Sił Samoobrony. Manewry prowadzone są na wodach Zatoki Sagami. Przedsięwzięcie potrwa do 26 listopada.

USS Benfold jest kolejnym niszczycielem rakietowym typu Arleigh Burke, który został uszkodzony podczas działań na morzu. W ostatnich miesiącach kolizje wykluczyły ze służby USS Fitzgerald (DDG 62) i USS John S. McCain (DDG 56, Podano przyczyny wypadków niszczycieli USN, 2017-11-03). Obie jednostki będą musiały przejść naprawy, zanim wznowią działania operacyjne. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.