Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy CS300 dla Korean Air

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 28 grudnia 2017

W zakładach w Montrealu 22 grudnia miała miejsce uroczystość przekazania liniom Korean Air pierwszego Bombardiera CS300. Wzięło w niej udział kierownictwo Korean Air i Bombardiera oraz kilkuset pracowników, którzy produkują samoloty C Series.

Pierwszy rejs komercyjny należącego do Korean Air CS300 zostanie wykonany 16 stycznia 2018 / Zdjęcie: Bombardier

Jest to bardzo ważny kamień milowy dla programu C Series, ponieważ jest to przełom na szybko rozwijającym się rynku azjatyckim. Jesteśmy zaszczyceni, że Korean Air są naszym ambasadorem marki w regionie. Spodziewamy się, że w ciągu następnych 20 lat azjatyccy operatorzy odbiorą 2870 samolotów wąskokadłubowych. Cieszymy się, że Korean Air są pierwszymi liniami w regionie, które zaprezentują wyjątkowe osiągi i możliwości CS300 – powiedział Fred Cromer, prezes Bombardier Commercial Aircraft (EgyptAir kupują CS300, 2017-11-15).

Byliśmy świadkami imponującego pierwszego roku eksploatacji samolotów C Series i mamy przyjemność odebrać dostawę naszego pierwszego Bombardiera CS300. Kiedy wybraliśmy te samoloty w 2011, wiedzieliśmy, że będzie to wspaniały dodatek do naszej floty. CS300 umożliwią nam rozszerzenie naszych operacji regionalnych, zapewniając jednocześnie wysoki poziom rentowności i satysfakcji klienta. Są to kluczowe czynniki wpływające na naszą decyzję o zakupie Bombardierów CS300 – dodał Soo-Keun Lee, dyrektor ds. technicznych Korean Air.

Korean Air mają odebrać drugiego CS300 przed końcem roku. Obydwa samoloty są przystosowane do przewozu 127 osób w konfiguracji dwuklasowej. Pierwszy rejs komercyjny zostanie wykonany 16 stycznia 2018. Ogółem narodowy przewoźnik Republiki Korei zamówił 10 CS300 (Pierwszy CS300 w barwach Korean Air , 2017-08-18).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.