Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Wizz Air ze Szczecina do Szwecji

Lotnictwo cywilne, Strategia i polityka, 22 lutego 2018

Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłosiła utworzenie nowej trasy ze Szczecina do Sztokholmu Skavsta. Połączenie zacznie działać 14 maja. Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i piątki.

Wraz z nowym połączeniem ze Szczecina Wizz Air oferuje obecnie 166 tras do 30 krajów z ośmiu lotnisk w Polsce / Rysunek: Wizz Air

Nowa trasa ma wzmocnić relacje biznesowe między Polską a Szwecją, jednocześnie stymulując lokalną branżę lotniczą i turystyczną. Z połączeniami do Bergen, Oslo Torp i Stavanger Wizz Air oferuje już cztery niskokosztowe trasy ze Szczecina

- Z ogromną radością ogłaszamy uruchomienie kolejnej długo oczekiwanej trasy w polskiej siatce połączeń. Nowa oferta Wizz zapewni bezpośrednie połączenie między Szczecinem i Sztokholmem, które będzie odbywać się dwa razy w tygodniu, dostarczając wygodną i niskokosztową możliwość podróży dla osób podróżujących zarówno w celach turystycznych jak i biznesowych. Z niesłabnącym zaangażowaniem będziemy nadal działać w Szczecinie i w całej Polsce zapewniając doskonały poziom usług podczas każdego lotu Wizz – powiedział Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air.

Poza Szczecinem Wizz Air oferuje loty z siedmiu innych lotnisk w Polsce: z Warszawy, Katowic, Gdańska, Poznania (10. urodziny bazy Wizz Air w Poznaniu, 2018-01-31), Wrocławia (Nowa trasa Wizz Air z Wrocławia , 2018-01-16), Lublina oraz Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury (Nowa trasa z Olsztyna, 2018-02-13). W ub.r. 8,1 mln pasażerów wybrało podróże z Wizz na trasach w polskiej siatce połączeń, co stanowi wzrost o 17% w porównaniu z 2016 (Rekordowy wzrost Wizz Air, 2018-01-18). Do końca 2018 Wizz Air będzie dysponować 25 samolotami, zatrudniając 1000-osobową załogę w bazach w Polsce. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.