Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Kolejny H225 dla japońskiej straży wybrzeża

Lotnictwo wojskowe, Przemysł lotniczy, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 27 kwietnia 2018

Airbus Helicopters otrzymało dodatkowe zamówienie na śmigłowiec H225 dla straży wybrzeża Japonii.

Nowe H225 straży wybrzeża Japonii dołączą do pozostałej części floty, wykonującej zadania związane z zabezpieczeniem wód terytorialnych i przybrzeżnych, a także z usuwaniem skutków klęsk żywiołowych. Obecnie w Japonii do zadań cywilnych i porządku publicznego, a także w wojsku, używa się 21 śmigłowców wywodzących się z rodziny Super Puma. Służą m.in. w operacjach SAR, do lotów na platformy morskie, transporcie VIP, pożarnictwie i transporcie towaru i pasażerów / Zdjęcie: Airbus Helicopters

Nowe zamówienie oznacza, że flota wiropłatów H225 pozostających w rękach użytkownika z kraju kwitnącej wiśni powiększy się do dziesięciu egzemplarzy. Japońska straż wybrzeża obecnie trzy śmigłowce AS332 i pięć H225, wszystkie należą do rodziny Super Puma.

Wraz z najnowszym zamówieniem flota Super Pum klienta rozrośnie się do 13 egzemplarzy. Oczekuje się, że brakujące dostawy zostaną zrealizowane do marca 2021. Straż wybrzeża Japonii stanie się wówczas użytkownikiem największej liczby tych śmigłowców w kraju (H225M dla indyjskiej Straży Wybrzeża, 2017-09-04).

- Otrzymanie nowego zamówienia na H225 od klienta, który pozostaje z nami od 25 lat, to dla nas zaszczyt. Stanowi potwierdzenie jakości naszego długofalowego partnerstwa, a także pełnego zaufania ze strony zamawiającego, wobec systemu wsparcia i produktów Airbusa. Wielką radość przynosi nam również obserwowanie, jak nasze Super Pumy stawiają czoła wyzwaniom, jakie się przed nimi pojawiają. Wszechstronność i niezawodność tej platformy to dla nas kluczowe atuty, dzięki którym mamy pewność, że H225 zapewni szerokie zdolności w zakresie zadań straży wybrzeża Japonii. Zespół Airbus Helicopters w Japonii pozostaje do dyspozycji, zapewniając wsparcie w zakresie utrzymywania ciągłej sprawności operacyjnej floty - stwierdził Olivier Tiller, dyrektor zarządzający Airbus Helicopters w Japonii. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.