Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Wsparcie eksploatacji M240

Przemysł zbrojeniowy, Wojska lądowe, 08 sierpnia 2019

FN Manufacturing (amerykański oddział FN Herstal, produkujący broń w Stanach Zjednoczonych) otrzymał 6 sierpnia kontrakt od DLA (Agencji Logistyki Obronności), dotyczący wsparcia eksploatacji 7,62-mm km FN M240.

FN M240 od kilkudziesięciu lat pełni w armii amerykańskiej rolę uniwersalnego karabinu maszynowego. Ta sprawdzona i niezawodna konstrukcja jest zasilana amunicją 7,62 mm x 51 NATO / Zdjęcie: US Army

Kontrakt typu IDIQ (na nieokreśloną liczbę przy niesprecyzowanych warunkach dostaw) o wartości 10,6 mln USD zakłada 5-letni okres wsparcia eksploatacji FN M240. W jego ramach będą realizowane dostawy zespołów komór zamkowych przez zakład FN Manufacturing położony w stolicy Karoliny Południowej, Columbii (Kontrakt na M240, 2015-01-06).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.