Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

UVision i Milrem łączą siły

Przemysł zbrojeniowy, Wojska lądowe, 06 października 2020

Izraelska spółka UVision Air i estońskie przedsiębiorstwo Milrem Robotics zaprezentowało projekty bezzałogowych pojazdów z wyrzutniami amunicji krążącej Hero. Nowa koncepcja operacyjna ma na celu zaoferowanie siłom zbrojnym zdolności lokalizowania, śledzenia i precyzyjnej eliminacji silnie opancerzonych celów z dużej odległości w trudnych warunkach, w tym w środowisku zakłóceń sygnału GPS i łączności, bez potrzeba wsparcia ze strony centrali.

Bezzałogowiec Milrem Type-X RCV z wyrzutnią amunicji krążącej Hero / Ilustracja: UVision

Bezzałogowce Type-X RCV (Robotic Combat Vehicle, Milrem prezentuje Type-X RCV, 2020-06-22) i THeMIS mogą zostać wyposażone w wyrzutnię mieszczącą 6 zasobników z amunicją krążącą Hero-120 (mogącą utrzymywać się w powietrzu przez godzinę i o zasięgu 40 km, Pokaz możliwości Hero-120, 2020-02-18) z głowicą przeciwpancerną i Hero-400EC (której długotrwałość lotu to 2 h, a zasięg to 150 km), zdolną do niszczenia celów umocnionych. Pojazdy mają być również wyposażone w antenę umożliwiającą łączność w zasięgu 40 km, umieszczoną na teleskopowym maszcie, polepszającą kierowanie amunicją.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.