Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Symulatory dla francuskich pojazdów

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, 14 października 2020

Francuska Direction Générale de l’Armement (DGA, agencja ds. uzbrojenia) wskazała dostawców symulatorów pojazdów pozyskiwanych w ramach programu Scorpion. Urządzenia opracuje konsorcjum RUAG Defence France i Agueris.

/ Zdjęcie: RUAG

Udział konsorcjum w programie obejmie opracowanie, produkcję, wprowadzenie do służby i wsparcie eksploatacji syntetycznych urządzeń szkoleniowych. Będą to symulatory kabin pojazdów VBMR Griffon i EBRC Jaguar z programu Scorpion, a także symulatory zmodernizowanych czołgów Leclerc (Próby Griffona w Afryce, 2020-09-25).

Urządzenia trafią do placówek francuskiego szkolnictwa wojskowego i pułków Armée de Terre (wojsk lądowych). Zapewnią szkolenie załóg w/w wozów bojowych w zakresie zgrywania, użycia uzbrojenia i szkolenia taktycznego (Triumf Francuzów w Iron Spear, 2019-10-17).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.