Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Kolejny Astute nazwany

Marynarka wojenna, 23 września 2013

Royal Navy poinformowała o przeprowadzeniu ceremonii nadania imienia kolejnemu wielozadaniowemu OP typu Astute, HMS Artful (S121).

HMS Artful (S121) będzie 3. z serii 7 wielozadaniowych OP typu Astute. Okręt ma rozpocząć służbę w 2015 / Zdjęcie: MO Wielkiej Brytanii

Ceremonia odbyła się w piątek, na terenie zakładów stoczniowych BAE Systems w Barrow-in-Furness. Wzięli w niej udział przedstawiciele producenta okrętu, a także jego przyszłego użytkownika, Royal Navy.

Ceremonia nadania imienia HMS Artful stanowiła kolejny etap na drodze do zakończenia budowy okrętu oraz jego przekazania marynarce wojennej Wielkiej Brytanii. Do jego wodowania ma dojść na początku 2014, a rok później mają rozpocząć się próby morskie.

Cały czas kontynuowane są też próby morskie pierwszych 2 OP typu Astute, HMS Astute (119) i HMS Ambush (S120) (Testy HMS Astute na Bahamach, 2013-05-14, Przerwane testy HMS Ambush, 2013-04-16). Okręty mają rozpocząć służbę w ciągu najbliższych miesięcy (Debiut operacyjny Astute coraz bliżej, 2013-04-11). Na różnych etapach budowy są z kolei pozostałe jednostki omawianego typu. W lipcu Londyn informował o położeniu stępki pod 6. z nich, przyszły HMS Agamemnon (Stępka pod HMS Agamemnon, 2013-07-19).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.