Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy KT-1 zmontowany w Peru

Lotnictwo wojskowe, 23 kwietnia 2015

Wojska lotnicze Peru odebrały pierwszy samolot szkolny KT-1P, zmontowany w kraju.

Prezydenci Peru i Republiki Korei, Ollanta Humala i Park Geun-hye, na tle pierwszego samolotu KT-1P, zmontowanego w Peru / Zdjęcie: MO Peru

We wtorek prezydenci Peru i Republiki Korei, Ollanta Humala i Park Geun-hye wzięli udział w uroczystej prezentacji samolotu szkolnego KT-1P, zmontowanego w Peru. Prace montażowe wykonano w centrum obsługi w bazie lotniczej Las Palmas we współpracy ze specjalistami z Korea Aerospace Industries.

Jednocześnie zaprezentowano możliwości KT-1 w locie. W jego kabinie zasiadało dwóch lotników Fuerza Aerea del Peru (FAP, wojsk lotniczych Peru), którzy w ub. r. przeszli szkolenie w południowokoreańskich zakładach.

Peruwiańczycy zamówili 20 KT-1P samoloty w listopadzie 2012, za sumę 208,8 mln USD (697 mln zł). 4 samoloty zostały już dostarczone przez Koreańczyków w ub. r. Pozostałych 15 będzie zmontowane w kraju odbiorcy (Pierwsze KT-1P już w Peru, 2014-10-23).

KT-1P będą używane nie tylko do szkolenia pilotów FAP. Według prezydent Humali, posłużą także do zwalczania przemytników narkotyków działających w dolinach rzek Apurímac, Ene i Montano.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.