Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Kolejne C-27J dla Peru

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 30 października 2015

Finmeccanica negocjuje warunki sprzedaży Peru kolejnych samolotów transportowych C-27J.

Dyrektor wykonawczy Finmeccaniki, Mauro Moretii, potwierdził prowadzenie negocjacji w sprawie sprzedaży Peru kolejnych 6-8 samolotów C-27J Spartan. Transportowce wytwarzane są we włoskich zakładach spółki Alenia Aermacchi / Zdjęcie: MO Peru

Negocjacje dotyczą sprzedaży kolejnych 6-8 samolotów C-27J Spartan. Dodatkowe transportowce zostałyby nabyte w ramach opcji porozumienia z grudnia 2013, które dotyczyło kupna pierwszych 2 Spartanów. Obydwa samoloty dostarczono w br. (Drugi Spartan w Peru, 2015-06-19).

Pod koniec 2014 Lima zdecydowała się na skorzystanie z przysługujących jej praw i zamówiła po preferencyjnej cenie kolejne 2 C-27J (Peru zamawia kolejne C-27J, 2015-01-16). Samoloty zostaną dostarczone do Ameryki Łacińskiej w latach 2016-2017.

Ewentualna decyzja o kupnie kolejnych Spartanów może mieć duży wpływ nie tylko na potencjał operacyjny Fuerza Aérea del Perú (wojsk lotniczych Peru), ale też na rozwój rodzimej gospodarki. Włoska grupa zbrojeniowa Finmeccanica zadeklarowała już gotowość do utworzenia w Peru zakładów montażu i wsparcia posprzedażnego C-27J (Linia montażowa C-27J w Peru, 2015-06-26).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.