Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

USS Zumwalt w drodze do San Diego

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 08 września 2016

Niszczyciel rakietowy USS Zumwalt opuścił stocznię Bath Iron Works w Maine i rozpoczął podróż do San Diego, gdzie będzie stacjonował.

USS Zumwalt rozpoczął podróż do nowego portu macierzystego / Zdjęcie: USN

Wczoraj USS Zumwalt (DDG 1000), typu Zumwalt, opuścił stocznię General Dynamics Bath Iron Works w stanie Maine i rozpoczął podróż do portu macierzystego Naval Base San Diego w Kalifornii. Okręt dotrze na miejsce po 3 miesiącach. Wcześniej wejdzie do portu w Baltimore w stanie Maryland, gdzie 15 października odbędzie się ceremonia przyjęcia go do służby (USS Zumwalt odebrany, 2016-05-23).

Po dotarciu do San Diego USS Zumwalt rozpocznie serię testów morskich. Będą one połączone ze szkoleniem i zgrywaniem jego załogi. Próby pozwolą ocenić potencjał operacyjny jednostki i określić szczegółowy plan jej eksploatacji. Uważa się, że USS Zumwalt rozpocznie działania operacyjne w 2018.

USS Zumwalt jest pierwszym z serii 3 niszczycieli rakietowych typu Zumwalt zamówionych przez US Navy. Obecnie z Bath trwają prace nad pozostałymi 2 jednostkami: USS Michael Monsoor (DDG 1001, Chrzest USS Michael Monsoor, 2016-06-23) i USS Lyndon B. Johnson (DDG 1002, Rozwój Zumwaltów, 2016-02-12).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.