Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Modernizacja USS George Washington

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 06 września 2017

Stocznia Newport News Shipbuilding dokona wymiany paliwa i przeglądu remontowego, połączonego z modernizacją atomowego lotniskowca USS George Washington.

USS George Washington dotarł do stoczni Newport News Shipbuilding na początku sierpnia. Prace związane z wymianą paliwa, przeglądem remontowym i modernizacją okrętu mają rozpocząć się niezwłocznie / Zdjęcie: HII

Departament Obrony USA zawarł porozumienie z grupą Huntington Ingalls Industries w sprawie wymiany paliwa i przeglądu remontowego, połączonego z modernizacją atomowego lotniskowca USS George Washington (CVN 73), typu Nimitz (Przygotowania do modernizacji CVN 73, 2016-03-01). Podpisany kontrakt ma wartość 2,8 mld USD (ok. 10 mld zł). Prace stoczniowe mają rozpocząć się niezwłocznie i potrwać do sierpnia 2021.

Poza wymianą paliwa przedsięwziecie obejmie m.in. odmalowanie dolnej części kadłuba i przebudowę pokładu lotniczego, wymianę większości wyposażenia pokładowego, w tym części urządzeń obserwacyjnych, naprawę lub montaż nowych elementów układu napędowego, a także konserwację śrub okrętowych i konstrukcji sterowych.

USS George Washington jest szóstym z lotniskowców typu Nimitz, który zostanie poddany gruntownej modernizacji. Wiosną zakończono prace stoczniowe na USS Abraham Lincoln (CVN 72, USS Abraham Lincoln zakończył RCOH, 2017-05-16). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.