Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowa misja USS Ronald Reagan

Marynarka wojenna, Strategia i polityka, 11 września 2017

Amerykański atomowy lotniskowiec USS Ronald Reagan opuścił port macierzysty w Yokosuce i rozpoczął nową misję bojową na Oceanie Spokojnym.

USS Ronald Reagan opuszcza Fleet Activities Yokosuka, rozpoczynając nową misję bojową na Pacyfiku / Zdjęcie: Mass Communication Specialist 2nd Class Nathan Burke, USN

USS Ronald Reagan (CVN 76), typu Nimitz, opuścił bazę Fleet Activities Yokosuka w piątek. W najbliższych tygodniach amerykański lotniskowiec i towarzyszące mu okręty będą prowadzić działania operacyjne na wodach Oceanu Spokojnego.

Amerykański lotniskowiec ponownie wyszedł w morze niespełna miesiąc po zakończeniu poprzedniej misji bojowej. USS Ronald Reagan powrócił do Yokosuki na początku sierpnia, kończąc trzymiesięczny patrol bojowy, prowadzony wspólnie z pozostałymi okrętami lotniskowcowej grupy bojowej (CSG) nr 5 (Powrót USS Ronald Reagan do Yokosuki, 2017-08-09).

Warto przypomnieć, że w składzie CSG 5 funkcjonował wówczas niszczyciel rakietowy USS John S. McCain (DDG 56), typu Arleigh Burke, który nie wrócił do Japonii, kontynuując działania operacyjne. Kilka tygodni później okręt uczestniczył w kolizji, do której doszło na wschód od Cieśniny Malakka i Singapuru (USS John S. McCain do Yokosuki, 2017-09-11). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.