Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwsze A330neo dla TAP Portugal

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 05 marca 2018

Airbus zaprezentował dwa pierwsze samoloty komunikacyjne A330-900neo przeznaczone dla linii TAP Portugal. Portugalskie towarzystwo będzie pierwszym użytkownikiem statków powietrznych tego typu.  Obecnie samoloty oczekują na zabudowanie silników Rolls-Royce Trent 7000.

Jeden z dwóch pierwszych A330-900neo, które trafią do TAP Portugal / Zdjęcie: Airbus

Pierwsze A330-900neo trafią do TAP Portugal w połowie bieżącego roku, natychmiast po zakończeniu prób certyfikacyjnych i uzyskaniu niezbędnych dokumentów EASA i FAA. TAP Portugal zamówiły 14 A330-900neo.

Portugalskie samoloty przystosowane będą do przewozu 304 podróżnych – 32 w klasie biznes, 96 w ekonomicznej premium i 176 w klasie ekonomicznej. Dzięki zakupowi A330-900neo Portugalczycy jako pierwsi będą mogli zaoferować swoim pasażerom nowe wyposażenie kabiny pasażerskiej Airspace by Airbus (Oblot A330-900neo, 2017-10-19).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra