Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Thales w programie typ 31e

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 23 marca 2018

Thales skomentowało dołączenie do konsorcjum, które będzie rywalizować o kontrakt na pięć lekkich fregat rakietowych dla Royal Navy.

Team 31, w skład którego wchodzą m.in. Babcock i Thales, jest jednym z pretendentów do budowy nowych, lekkich fregat rakietowych dla Royal Navy / Zdjęcie: Michał Jarocki

Thales jest jednym z pięciu przedsiębiorstw, które współtworzą Team 31, konsorcjum ubiegające się o kontrakt na budowę lekkich fregat rakietowych typ 31e dla Royal Navy (Więcej o fregatach typ 31eBabcock w przetargu na typ 31e, 2018-01-08).

Działając w ramach konsorcjum, Thales będzie odpowiedzialny m.in. za opracowanie i dostawę elementów wyposażenia wspierającego działania operacyjne fregat, w tym urządzeń obserwacyjnych. Koordynatorem programu budowy fregat typ 31e z ramienia Team 31 będzie Babcock.

Co ciekawe, oba przedsiębiorstwa mają bogate i wciąż trwające doświadczenie ze współpracy w ramach konsorcjum Aircraft Carrier Alliance (ACA), odpowiedzialnego za budowę dwóch lotniskowców typu Queen Elizabeth (HMS Queen Elizabeth w Portsmouth, 2018-02-28). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.