Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

HCare dla Latynosów

Lotnictwo wojskowe, Przemysł lotniczy, Strategia i polityka, 06 kwietnia 2018

Siły zbrojne Brazylii i wojska lotnicze Meksyku zdecydowały się na wdrożenie godzinowych programów obsługowych HCare Smart, podpisując z Airbus Helicopters kontrakty o łącznej wartości przekraczającej 125 mln euro (ok. 526 mln zł).

Para H225M brazylijskich wojsk lotniczych / Zdjęcie: Airbus Helicopters

Kontrakt z brazylijskimi siłami zbrojnymi obejmuje wszystkie 50 zamówionych śmigłowców H225M, z których 30 zostało już dostarczonych dla Marinha do Brasil (marynarce wojennej), Força Aérea Brasileira (wojskom lotniczym) i Exército Brasileiro (wojskom lądowym). Śmigłowce te zostały zakupione przez ministerstwo obrony w 2008, w ramach programu H-XBR. Umowa z Meksykiem obejmuje kompleksowe wsparcie 11 śmigłowców H225M, które są eksploatowane przez Fuerza Aérea Mexicana (wojska lotnicze). Umowy są w pełni dostosowane do potrzeb każdego z klientów, aby zapewnić wsparcie materiałowe dla wszystkich planowanych i nieplanowanych prac obsługowych i przewidują zwiększenie dostępności śmigłowców.

Dostępność floty i kontrola kosztów utrzymania jest szczególnie ważna dla klientów wojskowych. Dziękuję brazylijskim i meksykańskim siłom zbrojnym za ich ponowne zaufanie. Oferowanie innowacyjnych, wysokiej jakości rozwiązań wsparcia dla naszych klientów jest priorytetem dla Airbus Helicopters. Jesteśmy przekonani, że HCare Smart PBH to dziś najlepiej dostosowany i ekonomiczny pakiet usług – powiedział Mesrob Karalekian, starszy wiceprezes Airbus Helicopters na region Ameryki Łacińskiej.

Program HCare zapewnia przewidywalność i zarządzanie częściami zamiennymi oraz usługami napraw i przeglądów w celu zwiększenia dostępności floty i kontrolowania budżetu. Ułatwia klientom zarządzanie i planowanie oraz usprawnia łańcuch logistyczny i administracyjny.

Poprzez ofertę usług HCare Airbus Helicopters zapewnia funkcjonowanie systemu wsparcia i zdatność śmigłowca do lotu, oferując bezpośrednio klientom dostosowane do indywidualnych potrzeb i konkurencyjne rozwiązania usługowe. Obejmują one: zarządzanie materiałami, obsługę techniczną śmigłowców, wsparcie techniczne, szkolenia i operacje lotnicze oraz powiązane usługi. W ramach HCare, klient może również liczyć na specjalny zespół techników gotowy do natychmiastowej pomocy 24/7, 365 dni w roku (H225M dla indyjskiej Straży Wybrzeża, 2017-09-04, Kolejne H225M dla sił zbrojnych Brazylii, 2017-05-25).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.