Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Wsparcie Halifaxów

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 13 czerwca 2018

Przez kolejne trzy lata Lockheed Martin Canada będzie odpowiedzialny za wsparcie techniczne kanadyjskich fregat rakietowych typu Halifax.

Przez kolejne trzy lata Lockheed Martin Canada będzie odpowiadać za wsparcie techniczne kanadyjskich fregat rakietowych typu Halifax / Zdjęcie: Cpl Chris Ringius, Formation Imaging Services Halifax, MO Kanady

Lockheed Martin Canada poinformowało o otrzymaniu kolejnego zlecenia na wsparcie techniczne fregat rakietowych typu Halifax. Anonsowana umowa stanowi wykorzystanie opcji pierwotnego porozumienia z 2008, które dotyczyło nie tylko obsługi okrętów, ale również realizacji programu modernizacji (HMCS Halifax wraca do służby, 2017-09-29).

Kanadyjska spółka Lockheed Martina będzie odpowiedzialna za utrzymanie fregat w odpowiednim stanie technicznych, gwarantującym ich niezakłóconą eksploatację w ramach działań operacyjnych. Producent ma współpracować z przedstawicielami Royal Canadian Navy (królewskiej marynarki wojennej Kanady), w tym załogami dwunastu kanadyjskich Halifaxów, a także personelem obsługowym w bazach.

Wsparcie techniczne fregat rakietowych typu Halifax ma pozwolić na utrzymanie okrętów w linii do czasu przyjęcia do służby nowych jednostek tej klasy. Jednym z oferentów w kanadyjskim przetargu jest konsorcjum Canada's Combat Ship Team, w skład którego wchodzą: Lockheed Martin Canada, BAE Systems, CAE, L3 Technologies, MDA i Ultra Electronics, oferujące Ottawie zakup okrętów opartych na projekcie brytyjskich fregat rakietowych typu City/Global Combat Ship (Oferta Lockheed Martina w kanadyjskim przetargu, 2017-11-29).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.