Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

400. Common Cockpit

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, 26 lutego 2013

Lockheed Martin wyprodukował 400. zestaw awioniczny Common Cockpit dla śmigłowców morskich rodziny MH-60. Zostanie on zamontowany na pierwszym z 24 australijskich MH-60R.

Zdjęcie: Lockheed Martin

Common Cockpit to w pełni cyfrowe zestawy awioniczne dla dwóch typów śmigłowców pokładowych rodziny MH-60: modelu R, przeznaczonego do zwalczania okrętów podwodnych oraz S (transportowo-poszukiwawczego). Pierwsze weszły do służby w 2002. Do dnia dzisiejszego wyposażono w nie 360 wiropłatów US Navy, które spędziły w powietrzu przeszło 600 tys. h. W najbliższych latach system zostanie zmodernizowany (Modernizacja MH-60 US Navy, 2012-04-12).

400. egzemplarz Common Cockpit zostanie zamontowany na pierwszym z 24 australijskich śmigłowców pokładowych MH-60R, zamówionych jeszcze w 2011(Australijczycy wybrali MH-60R, 2011-06-16). Maszyna ma zostać przekazana odbiorcy na początku 2014. W przyszłości w zestawy awioniczne Lockheed Martina zostaną też wyposażone Seahawki zakontraktowane w 2012 przez Danię (Seahawki dla Danii, 2012-12-07).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.