Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Kolejne Defendery dla Urugwaju

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, 10 lipca 2013

Wojska lądowe Urugwaju zdecydowały się zakupić kolejną partię samochodów terenowych Land Rover Defender 110SW.

Urugwajskie Defendery zostaną przystosowane do wykonywania zadań patrolowych i rozpoznawczych. Samochody zostaną zmontowane na terenie brazylijskich zakładów producenta / Zdjęcie: Infodefensa

W myśl zawartej umowy, Montevideo zakupi dodatkowe 40 Land Roverów Defender 110 w wersji rozpoznawczej. Zwiększa to wielkość zamówienia do 80 samochodów, a jego wartość sięga 5,8 mln USD.

Defendery zostaną rozlokowane wzdłuż granicy z Brazylią. Będą wykorzystywane do zadań patrolowych oraz zwalczania zjawiska nielegalnego przemytu narkotyków, broni i ludzi.

Samochody mają zostać przystosowane do przenoszenia różnych typów uzbrojenia. Producent ma też doposażyć je w zestawy łączności radiowej. Wozy mają być przystosowane do przenoszenia szerokiej gamy wyposażenia dodatkowego.

Land Rover Defender to jeden z najpopularniejszych samochodów terenowych na świecie, używany przez siły zbrojne wielu państw m.in. Australii (Wielka wyprzedaż, 2011-08-10), Czech (Uzbrojone Land Rovery dla Czech, 2009-05-05), Polski (Działania PKW Czad, 2008-09-16), Uzbekistanu (Samochody za wycofanie z Afganistanu, 2013-02-15) i Wielkiej Brytanii (Land Rovery pozostaną w służbie, 2008-12-18).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.