Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Indyjski pilot lądował na lotniskowcu

Lotnictwo wojskowe, Marynarka wojenna, 08 lutego 2014

Indyjski pilot po raz pierwszy wylądował samodzielnie na pokładzie lotniskowca INS Vikramaditya. Leciał samolotem MiG-29KUB.

MiG-29KUB na pokładzie lotniskowca INS Vikramaditya

7 lutego po raz pierwszy indyjski pilot wylądował samodzielnie na pokładzie lotniskowca INS Vikramaditya. Leciał samolotem MiG-29KUB. W jego drugiej kabinie znajdował się rosyjski instruktor.

O wczorajszym wydarzeniu poinformował wiceprezes rosyjskiej korporacji okrętowej OSK Igor Ponomariow w czasie wystawy DEFEXPO-2014 w New Delhi. Lądowanie odbyło się w miesiąc po przybyciu lotniskowca (ex rosyjski krążownik lotniskowcowy Admirał Gorszkow) na wody indyjskie, do swej nowej bazy (INS Vikramaditya dotarł do Indii, 2014-01-09). Na pokładzie INS Vikramaditya bazuje eskadra myśliwska wyposażona w 12 jednomiejscowych MiG-29K i 4 dwumiejscowe MiG-29KUB.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.