Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

INS Vikramaditya już indyjski

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 16 listopada 2013

Lotniskowiec INS Vikramaditya (ex-Admirał Gorszkow) został dziś przekazany marynarce wojennej Indii.

INS Vikramaditya będzie działać na zachodnich wodach Oceanu Indyjskiego. Jego użytkowanie pozwoli Indiom nabrać doświadczenia, niezbędnego do wykorzystania potencjału przyszłych rodzimych okrętów tej klasy / Zdjęcie: Defense Update

Ceremonia przekazania okrętu odbyła się na terenie rosyjskiej stoczni Siewmasz, która odpowiadała za remont i przebudowę ex-rosyjskiego krążownika lotniczego. Udział wzięli w niej przedstawiciele rosyjskich i indyjskich władz, w tym m.in. minister obrony Indii, A.K. Antony.

Według wcześniejszych zapowiedzi, INS Vikramaditya ma opuścić rosyjskie wody terytorialne do końca miesiąca (INS Vikramaditya gotowy do przekazania, 2013-10-15). Do portu morskiego w Bombaju wejdzie najpóźniej w lutym 2014. Okręt będzie stacjonował na terenie bazy Bhāratīya Nau Senā (marynarki wojennej Indii) Karwar na terenie zachodniego stanu Karnataka (Ogłoszono port macierzysty INS Vikramaditya, 2013-11-12).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.