Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Medyczny Bell 429 w Rosji

Lotnictwo cywilne, 16 czerwca 2014

Eksploatowany w Rosji śmigłowiec Bell 429 w wersji ratownictwa medycznego przewiózł już 52 pacjentów.

Zdjęcie: Heli-Drive

Od marca br. przedsiębiorstwo Heli-Drive z Sankt Petersburga realizuje dla potrzeb Ministerstwa Zdrowia FR i miejskiego Departamentu Zdrowia usługi ratownictwa medycznego. Do zadań tych używany jest śmigłowiec Bell 429 (CCG wybrała Belle 429, 2014-05-13, Belle 429 dla nowojorskiej policji, 2014-02-03). Dotychczas na jego pokładzie przetransportowano 52 pacjentów.

Co najważniejsze, usługi Heli-Drive nie ograniczają się tylko do wyżej wspomnianych. Przedsiębiorstwo zajmuje się także budową helipadów na terenie szpitali w rejonie Sankt Petersburga, które używane będą przez śmigłowcową służbę ratownictwa medycznego. Dotychczas oddano do użytku 6 lądowisk. Plany zakładają zbudowanie kolejnych 10. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra