Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

KLM od wiosny w Krakowie

Lotnictwo cywilne, 08 stycznia 2015

KLM, jedna z najbardziej znanych i najstarszych europejskich linii lotniczych, uruchomi wiosną połączenie pomiędzy Krakowem a Amsterdamem.

18 maja 2015 KLM zainauguruje codzienne loty na trasie z Amsterdamu do Krakowa. Rejsy będą obsługiwane Embraerami 190 / Zdjęcie: Marcin Sigmund

Rejsy na lotnisko Schiphol zostaną zainaugurowane 18 maja i będą realizowane siedem razy w tygodniu. Połączenie będą obsługiwały samoloty Embraer 190, o pojemności 100 pasażerów.

Na tej samej trasie latają już od 2012 linie Eurolot, lecz połączenie realizowane przez KLM będzie atrakcyjne szczególnie dla pasażerów, którzy potraktują stolicę Holandii nie jak cel podróży, ale jako punkt przesiadkowy, bowiem Amsterdam jest jednym z głównych hubów sojuszu Skyteam, z bogatą siatką połączeń do Azji i obu Ameryk.

Linie KLM będą 17 przewoźnikiem operującym regularnie z Kraków Airport i trzecim, po British Airways (British Airways wracają do Krakowa, 2014-11-17) i Swiss International Air Lines (Swiss wraca do Krakowa, 2014-10-10) dużym towarzystwem, który w ostatnich miesiącach ogłosił uruchomienie lotów do Krakowa.

Skyteam jest drugim pod względem wielkości – po Star Alliance – światowym sojuszem linii lotniczych. Oprócz KLM tworzą go: Alitalia, Air France, Czech Airlines, Delta Air Lines, Korean Air, China Airlines, Aeroflot, Aerolíneas Argentinas, Aeromexico, Air Europa, China Eastern Airlines, China Southern Airlines, Kenya Airways, Middle East Airlines, Saudia, TAROM, Vietnam Airlines, Xiamen Airlines i Garuda Indonesia (Garuda Indonesia dołączają do SkyTeam, 2014-03-06).

Na podstawie informacji Marcina Sigmunda


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.